Сейчас на сайте — Вакансий: 936, Резюме: 964

Як грати в HORSE Poker?

Коли справа доходить до ігор на спритність, багато хто вважає HORSE покер найкращою грою на спритність у казино. Наземні та онлайн-покер-руми приймають цю версію, яка є дуже популярною серед гравців. Він є комбінацією з п'яти найпопулярніших різновидів покеру.

Проте це вимагає високого рівня знань з боку гравця. Ми розділили гру на етапи та етапи, щоб нашим читачам було простіше навчитися Покер Хорсе правила.

Ознайомтеся з основними правилами та поняттями

Перш ніж погодитись з правилами, ви повинні розуміти, що покер HORSE – це змішана гра. Це не просто один із видів покеру.

Це збірка найпопулярніших покерних ігор, в які грають по черзі. Іншими словами, складові гри чергуються, створюючи повноцінну сесію HORSE-покеру.

Гравці повинні освоїти п'ять видів покеру, розміщених у такому порядку:

  • Техаський холдем
  • Омаха Хай-Лоу
  • Роззз
  • Семикартковий стад
  • Семикартковий стад хай-лоу (розділений на вісім або краще)

КІНЬ є абревіатурою від них. Як ми вже зазначали, порядок завжди дотримується. Ви не можете грати в HORSE, якщо не маєте жодного зі згаданих видів покеру. У кінському покері порядок ставок, ранжування рук та кола ставок змінюються в міру переходу від гри до гри.

Один повний оберт навколо столу називається орбітою. Отже, кожна гра є однією орбітою. У реальних умовах дилер повідомить вас про зміну гри. Якщо ви граєте онлайн, поточна гра відображатиметься у верхній частині межі столу.

Перш ніж зайняти місце за покерним столом HORSE, ви повинні вивчити правила холдему, омахи хай-лоу, разза, семикарткового стада хай і, нарешті, стада хай-лоу 8-or-Better окремо. Зазвичай у HORSE-покер грають від 2 до 8 гравців.

b6a3e11ac71fe3bd37dfea2b0d91c7fc