Сейчас на сайте — Вакансий: 936, Резюме: 964

Огляд гри Americana Poker

Американа

Американа Poker Match - одна з менш відомих різновидів покеру, але все ж дуже захоплююча гра, яку можна побачити в деяких живих ротаціях змішаних ігор і в декількох онлайн покер-румах. Американку складно освоїти, тому що в неї грають зі знятою колодою, де використовуються тільки карти від A до 7. У зв'язку зі зняттям колоди рейтинг виграшних рук також трохи змінюється. При 32-картковій колоді легше зробити фул-хаус, ніж флеш, тому фул-хаус займає більш низьке місце, ніж флеш, коли справа доходить до шоудауна.

Крім того, якщо у двох гравців є флеш в Американу, переможець визначається не гравцем з найвищим рейтингом флеша, як це часто буває в інших покерних іграх, а мастю, в якій піки є найсильнішими, за якими слідують трефи, бубни і черви. Туз грає як молодшу, так і високу карту в Американу, що означає, що мінімально можливий стріт буде A-7-8-9-10.

American - це різновид стад-покеру, і в неї зазвичай грають в онлайн-гру з обмеженням банку, тобто гравці можуть робити ставки або підвищувати ставки тільки на суму, яка в даний час знаходиться в банку. Максимальна кількість гравців в роздачі американо - шість через необхідність мати до 30 карт для завершення руки для шести гравців.

Гра в покер Американа

Перед початком розіграшу всі гравці вносять в банк невелику ставку, відому як анті. Потім дилер здає їм по дві карти за годинниковою стрілкою, починаючи зліва від нього, одну горілиць і одну сорочкою вгору.

Як це часто буває в стад-іграх, гравець з відкритою картою з найвищим рейтингом змушений заплатити бринг-ін, який зазвичай кратний анте. Гравець під час кидка також може зробити рейз. Потім дія переходить до гравця зліва від нього, який може зрівняти, підняти або скинути карти.

Коли всі гравці діяли і в банку залишилося як мінімум 2 гравця, ми переходимо до наступного раунду. Якщо хтось робить рейз, який ніхто з гравців не коллірует, йому присуджується банк. Це справедливо для всіх неоголошених ставок або підвищень в покері.

Після початкового раунду ставок кожному гравцеві здається ще одна карта горілиць, і починається ще один раунд ставок, починаючи з гравця, у якого показані дві кращі руки. У кожного гравця є можливість перевірити, чи немає перед ним ставки, передавши дію наступного гравця, або зробити колл-рейз або фолд, якщо вони зіткнулися зі ставкою. Якщо всі гравці перевіряють останню ставку, по крайней мере, один гравець, ми переходимо до третього раунду, де кожен гравець отримує ще одну відкриту карту, за якою слідує раунд ставок, а потім четвертий раунд, де кожен залишився гравець отримує п'ятий і останній Відкрита карта відкрита, і настає останній раунд торгівлі.

Якщо в кінці 4-го раунду торгівлі в банку залишилися гравці, вони повинні перевернути свої карти, щоб забрати банк, починаючи з гравця зліва від дилера, якщо всі гравці роблять чек, або з останнього агресора, якщо він був ставка і колл. Гравець з кращою комбінацією з 5 карт американо отримує банк.

7fece889b0d8a75f04e8cbbf2a84c220